27-erių m. pacientas į HAIR CLINIC kreipėsi dėl kylančios plaukų linijos frontotemporalinėje srityje. Plikimas II-III lygio pagal Norwood skalę.
Nuotraukose matote gydytojų suformuotą plaukų liniją, pacientą transplantacijos dieną bei rezultatus praėjus 8 mėnesiams po procedūros.

Iš paciento donorinės srities (pakaušio) buvo perkelta 900 plaukų folikulų.
Procedūra truko 5,5 val.

Vytautas Dockus
Gydytojas, Hair Clinic bendraįkūrėjas

24-ių m. pacientas į HAIR CLINIC kreipėsi pastebėjęs plaukų slinkimą. Plikimas progresavo nuo 22 m. amžiaus. HAIR CLINIC pacientui buvo diagnozuota III lygio pagal Norwood skalę androgeninė alopecija su difuziškai išretėjusiais plaukais frontalinėje bei viršugalvio srityse. Pacientas nuotraukose transplantacijos dieną ir praėjus 11 mėnesių po procedūros.

Iš donorinės zonos buvo perkelta 1250 plaukų folikulų.
Procedūra truko 8 val.

Tadas Raudonis
Gydytojas dermatologas-trichologas

26-erių pacientas į HAIR CLINIC atvyko skųsdamasis kylančia plaukų linija frontotemporalinėje srityje. Jam buvo diagnozuota II lygio pagal Norwood skalę androgeninė alopecija. Nuotraukose pacientas transplantacijos dieną ir 8 mėnesiai po procedūros.

Iš donorinės zonos buvo perkelta 1240 plaukų folikulų.
Procedūra truko 6 val.

Rasa A. Venkevičiūtė
Gydytoja dermatologė-trichologė

28-erių m. pacientas kreipėsi į HAIR CLINIC dėl penkis metus progresuojančio plikimo. Klinikoje jam buvo diagnozuota difuzinė alopecija bei atlikta transplantacija frontotemporalinėje bei viršugalvio srityse. Plaukai transplantuoti iš donorinės zonos pakaušyje. Nuotraukose pacientą matote transplantacijos dieną ir praėjus 8 mėnesiams po procedūros.

Iš donorinės zonos perkelta 1430 plaukų folikulų.
Procedūra truko 7,5 val.

Rasa A. Venkevičiūtė
Gydytoja dermatologė-trichologė

Jei mūsų klinikos rezultatų negana, štai keletas pavyzdžių iš pasaulio

Verslininkas, inovatorius Elon Musk.

Aktorius John Travolta.

Aktorius Ben Affleck.

Aktorius Matthew McConaughey.

Dainininkas Elton John.