Paciento kraujo komponentų injekcijos (PRP)

Paciento kraujo komponentų injekcijos, dar vadinamos trombocitais praturtintos plazmos arba PRP terapija, yra plazma, kurioje trombocitų koncentracija gerokai didesnė nei esanti kraujyje. Suleidus šią plazmą į galvos odą – aktyvuojame plauko folikulų ląstelių dalijimąsi.

Atlikus išsamias studijas prieita išvados, jog plaukų slinkimo gydymui naudojant PRP terapiją, pavyksta pasiekti ženklių rezultatų. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų. Injekcijos įsitvirtino kaip viena iš efektyviausių procedūrų nuo plaukų slinkimo ar retėjimo.

KAIP PROCEDŪRA GALI PADĖTI ESANT PLAUKŲ SLINKIMUI?

Augimo faktoriai, kurie yra suaktyvinami ruošiant PRP injekcijas, parodė tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams juos įšvirkščiant į plaukuotą galvos odą. Labai svarbu suprasti, kad ne visų kraujo komponentai yra vienodi, yra daug būdų kaip šias injekcijas paruošti, todėl ir naudojant skirtingus metodus rezultatai bus skirtingi.

AR PROCEDŪRA SAUGI GYDANT PLAUKŲ SLINKIMĄ?

Injekcija yra autologinė – t.y., gaunama tik iš to paties individo, kuriam ir yra panaudojama, kraujo, ir todėl yra visiškai saugi. Kaip ir kiekviena intervencija, ši terapija yra susijusi su tam tikra rizika: pvz., kraujosrūvos ar mėlynės, tačiau tai nutinka labai retai. Jau daugelį metų sėkmingai naudojama ne tik estetinėje dermatologijoje, bet ir ortopedijoje (randų nudegimų, sąnarių skausmo gydymui), odontologijoje.

KODĖL PRIEŠ PROCEDŪRĄ REIKIA ATLIKTI KRAUJO TYRIMĄ?

Kraujo tyrimas leidžia įvertinti trombocitų ir erotricitų kiekį kraujyje, taip nustatyti, ar nėra uždegiminio proceso. Tai užtikrina, kad pavyks paruošti tinkamą trombocitais praturtintą plazmą ir leidžia tikėtis geriausių procedūros rezultatų.

AR PROCEDŪRA SKAUSMINGA?

Skausmo pojūtis yra labai individualus ir jei oda yra ypač jautri, procedūros metu gali būti  juntamas minimalus diskomfortas.

KAIP PRP TERAPIJA GALI PADĖTI ESANT PLAUKŲ SLINKIMUI?

Augimo faktoriai, kurie yra suaktyvinami ruošiant injekcijas, parodė tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams juos įšvirkščiant į plaukuotą galvos odą.

——-

Jei turite klausimų, skambinkite į mūsų kliniką tel.: 862033383 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

    Iš kur sužinojote apie Hair Clinic?

    Mūsų komanda