PRP plaukų slinkimui gydyti

Trombocitais praturtinta plazma (Platelet Rich Plasma – PRP) – yra plazma, kurioje trombocitų koncentracija gerokai didesnė nei esanti kraujyje. Suleidus šią plazmą į galvos odą – aktyvuojame plauko folikulų ląstelių dalijimąsi.

Atlikus išsamias studijas prieita išvados, jog plaukų slinkimo gydymui naudojant PRP terapiją, pavyksta pasiekti ženklių rezultatų. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų. PRP injekcijos įsitvirtino kaip vienas iš efektyviausių vaistų nuo plaukų slinkimo ar retėjimo.

Paslaugos kaina

Nuo 183€

PRP procedūra1 kartas (REGENLAB)199€
PRP terapija3 kartai (REGENLAB)569€
PRP terapija6 kartai (REGENLAB)1099€
PRP procedūra veidui1 kartas (REGENLAB)249€
Gydytojo dermatologo konsultacijaAtliekant procedūrą0€
Gydytojo dermatologo konsultacijaIšsami (30 - 45 min)50€

KAIP PRP GALI PADĖTI ESANT PLAUKŲ SLINKIMUI?

Augimo faktoriai, kurie yra suaktyvinami ruošiant PRP, parodė tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams juos įšvirkščiant į plaukuotą galvos odą. Labai svarbu suprasti, kad ne visi PRP yra vienodi, yra daug būdų PRP paruošti, todėl ir naudojant skirtingus PRP rezultatai bus skirtingi.

Palyginti skirtingus PRP sudėtinga dar ir todėl, kad žmogaus trombocitų skaičius gali ženkliai svyruoti net tos pačios dienos eigoje.

AR PRP SAUGI GYDANT PLAUKŲ SLINKIMĄ?

PRP yra autologinė – t.y., gaunama tik iš to paties individo, kuriam ir yra panaudojama, kraujo, ir todėl yra visiškai saugi. Kaip ir kiekviena intervencija, PRP terapija yra susijusi su tam tikra rizika: pvz., kraujosrūvos ar mėlynės, tačiau tai nutinka labai retai. PRP jau daugelį metų sėkmingai naudojama ne tik estetinėje dermatologijoje, bet ir ortopedijoje (randų nudegimų, sąnarių skausmo gydymui), odontologijoje.

KODĖL PRIEŠ PRP PROCEDŪRĄ REIKIA ATLIKTI KRAUJO TYRIMĄ?

Kraujo tyrimas leidžia įvertinti trombocitų ir erotricitų kiekį kraujyje, taip nustatyti, ar nėra uždegiminio proceso. Tai užtikrina, kad pavyks paruošti tinkamą trombocitais praturtintą plazmą ir leidžia tikėtis geriausių procedūros rezultatų.

AR PROCEDŪRA SKAUSMINGA?

Procedūra nėra skausminga, nes prieš atliekant atjauninamąsias injekcijas, galvos oda padengiama vietiniu anestetiniu kremu. Vis dėlto, skausmo pojūtis yra labai individualus ir jei oda yra ypač jautri, procedūros metu gali būti  juntamas minimalus diskomfortas.

KAIP PRP GALI PADĖTI ESANT PLAUKŲ SLINKIMUI?

Augimo faktoriai, kurie yra suaktyvinami ruošiant PRP, parodė tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams juos įšvirkščiant į plaukuotą galvos odą. Labai svarbu suprasti, kad ne visi PRP yra vienodi, yra daug būdų PRP paruošti, todėl ir naudojant skirtingus PRP rezultatai bus skirtingi. Palyginti skirtingus PRP sudėtinga dar ir todėl, kad  žmogaus trombocitų skaičius gali ženkliai svyruoti net tos pačios dienos eigoje.

——-

Jei turite klausimų, skambinkite į mūsų kliniką tel.: +370 683 79877 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Mūsų komanda

Užsiregistruokite

Susisiekite ir rasime Jums tinkamiausią laiką atlikti procedūrą arba gydytojo konsultaciją

Kontaktai