Paciento kraujo komponentų injekcijos

Paciento kraujo komponentu injekcijos  – yra plazma, kurioje trombocitų koncentracija gerokai didesnė nei esanti kraujyje. Suleidus šią plazmą į galvos odą – aktyvuojame plauko folikulų ląstelių dalijimąsi.

Atlikus išsamias studijas prieita išvados, jog plaukų slinkimo gydymui naudojant šią terapiją, pavyksta pasiekti ženklių rezultatų. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų. Injekcijos įsitvirtino kaip vienas iš efektyviausių vaistų nuo plaukų slinkimo ar retėjimo.

Paslaugos kaina

Nuo 219€

Procedūra plaukams1 kartas (REGENLAB)239€
Terapija plaukams3 kartai (REGENLAB)679€
Terapija plaukams6 kartai (REGENLAB)1319€
Procedūra antakiams1 kartas (REGENLAB)239€
Procedūra veidui1 kartas (REGENLAB)279€
Gydytojo dermatologo konsultacijaAtliekant procedūrą0€
Gydytojo dermatologo konsultacijaIšsami (30 - 45 min)49€

KAIP PROCEDŪRA GALI PADĖTI ESANT PLAUKŲ SLINKIMUI?

Augimo faktoriai, kurie yra suaktyvinami ruošiant kraujo komponentų injekcijas, parodė tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams juos įšvirkščiant į plaukuotą galvos odą. Labai svarbu suprasti, kad ne visų kraujo komponentai yra vienodi, yra daug būdų kaip šias injekcijas paruošti, todėl ir naudojant skirtingus metodus rezultatai bus skirtingi.

AR PROCEDŪRA SAUGI GYDANT PLAUKŲ SLINKIMĄ?

Injekcija yra autologinė – t.y., gaunama tik iš to paties individo, kuriam ir yra panaudojama, kraujo, ir todėl yra visiškai saugi. Kaip ir kiekviena intervencija, ši terapija yra susijusi su tam tikra rizika: pvz., kraujosrūvos ar mėlynės, tačiau tai nutinka labai retai. Jau daugelį metų sėkmingai naudojama ne tik estetinėje dermatologijoje, bet ir ortopedijoje (randų nudegimų, sąnarių skausmo gydymui), odontologijoje.

KODĖL PRIEŠ PROCEDŪRĄ REIKIA ATLIKTI KRAUJO TYRIMĄ?

Kraujo tyrimas leidžia įvertinti trombocitų ir erotricitų kiekį kraujyje, taip nustatyti, ar nėra uždegiminio proceso. Tai užtikrina, kad pavyks paruošti tinkamą trombocitais praturtintą plazmą ir leidžia tikėtis geriausių procedūros rezultatų.

AR PROCEDŪRA SKAUSMINGA?

Procedūra nėra skausminga, nes prieš atliekant atjauninamąsias injekcijas, galvos oda padengiama vietiniu anestetiniu kremu. Vis dėlto, skausmo pojūtis yra labai individualus ir jei oda yra ypač jautri, procedūros metu gali būti  juntamas minimalus diskomfortas.

KAIP KRAUJO KOMPONENTŲ INJEKCIJOS GALI PADĖTI ESANT PLAUKŲ SLINKIMUI?

Augimo faktoriai, kurie yra suaktyvinami ruošiant injekcijas, parodė tiesioginį teigiamą poveikį plaukų folikulams juos įšvirkščiant į plaukuotą galvos odą.

——-

Jei turite klausimų, skambinkite į mūsų kliniką tel.: +370 683 79877 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Mūsų komanda

Užsiregistruokite

Susisiekite ir rasime Jums tinkamiausią laiką atlikti procedūrą arba gydytojo konsultaciją

Kontaktai