Dovanų kuponas

HAIR CLINIC dovanų kuponas puikiai tiks visiems, kurie rūpinasi savo išvaizda ir plaukų sveikata. Nuo PRP procedūrų, mezoterapijos ir vitaminų injekcijų plaukams iki plaukų transplantacijos, jei žmogus, kurį norite pradžiuginti, myli ir rūpinasi savimi, mūsų dovanų kuponas — nuostabi staigmena!

Paslaugos kaina

nuo 29€

Kuponas sumai Visoms paslaugoms ir prekėms 50€
Kuponas sumai Visoms paslaugoms ir prekėms 100€
Kuponas sumai Visoms paslaugoms ir prekėms 200€
Kuponas konsultacijai Plaukų slinkimo klausimais 69-89€
Kuponas konsultacijai Plaukų transplantacijos klausimais 29€
PRP procedūrai Procedūros atlikimas 249€

Kuponas gali būti ir vardinis, ir šabloninis su panaudojimo kodu. Taip pat Jūsų pasirinktai paslaugai arba konkrečiai pinigų sumai. Galite įsigyti elektroninį arba fizinį dovanų kuponą.

Užsakyti galite susisiekę el. paštu info@hairclinic.lt

Svarbu žinoti

-Dovanų kuponas patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka panaudoti jį apmokant bet kurią iš HAIR CLINIC teikiamų paslaugų.

-Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo išrašymo datos. Dovanų kupono galiojimo laikas gali būti pratęsiamas. Kaina – 10 Eur.

-Dovanų kuponas nėra keičiamas į grynuosius pinigus.

-Jei suteiktų paslaugų kaina didesnė nei dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais arba banko kortele.

-Jei suteiktų paslaugų kaina mažesnė nei nurodyta dovanų kupone, likusi suma nėra grąžinama.

-Pateikus dovanų kuponą atsiskaitymui, jis yra paimamas ir negrąžinamas. Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas.

-Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

-Kuponą galima panaudoti tik Vilniuje arba Klaipėdoje.


    Mūsų komanda