Antakių transplantacija

Antakių transplantaciją atliekame tokiu pačiu principu kaip ir klasikinę plaukų transplantaciją. Procedūros metu iš paciento plaukuotos pakaušio odos dalies (donorinės zonos) paimami plaukų svogūnėliai, kurie perkeliami į praretėjusias antakio vietas. Taip sukuriamas kliento norimas vešlumas.

Paslaugos kaina

Nuo 999€

Gydytojo dermatologo konsultacija Išsami (30 - 45 min) 39€
Antakių transplantacija Priklauso nuo folikulų skaičiaus nuo 999€

Transplantacijos procedūra

 

Pirmiausia, kartu su pacientu nutariame kokios formos, dydžio antakių norime. Mūsų tikslas – natūralūs antakiai, todėl atsižvelgiame į kiekvieno žmogaus specifinius veido bruožus, išraiškas. Sakoma, jog antakiai įrėmina veidą, norime, kad rėmelis tiktų paveikslui ir rastume tinkamą balansą.

Transplantacijos metu yra naudojami lokalūs nuskausminamieji, todėl pacientas nejaučia jokio diskomforto. Po operacijos gali jaustis šioks toks perštėjimas donorinėje zonoje, iš kurios buvo transplantuoti plaukeliai, bet jis praeina per 24 – 48 val. 

 

Kas gali darytis šią procedūrą

 

Didžioji dauguma žmonių yra tinkami antakių transplantacijai. Be abejo, geriausia, kad žmogaus plaukai augtų tiesūs ar nedaug banguotų, nes stipriai garbanoti plaukai bus linkę garbanotis ir transplantuoti. Reikia būti bent vidutiniškai geros sveikatos, kad minimalizuotume komplikacijų riziką. Visuomet kviečiame atvykti gydytojo dermatologo-trichologo apžiūrai ir įvertinimui, tik tokiu būdu galime visavertiškai identifikuoti, ar pacientas yra tinkamas antakių transplantacijos procedūrai.

Plačiau apie antakių transplantaciją galite paskaityti mūsų tinklaraštyje.

    Iš kur sužinojote apie Hair Clinic?

    Mūsų komanda