Antakių atkūrimas | HAIR CLINIC

Antakių atkūrimas

HAIR CLINIC gydytojai dermatologai – trichologai konsultuoja pacientus antakių atkūrimo klausimais. Konsultacijos metu yra įvertinami pacientų nusiskundimai, antakiai ištiriami skaitmeninės dermatoskopijos būdu bei paskiriamas medikamentinis gydymas arba atstatomios procedūros – antakių mezoterapija, trombocitais praturtitos plazmos injekcijos į antakius, antakių trichopigmentacija.

Paslaugos kaina

Nuo 79€

Mezoterapija antakiamsMesoline HAIR 1.5ml79€
TPP procedūra antakiams1 kartas (REGENLAB)239€
Gydytojo dermatologo konsultacijaAtliekant procedūrą0€
Gydytojo dermatologo konsultacijaIšsami (30 - 45 min)49€
Antakių trichopigmentacijaPriklausomai nuo kiekioNuo 199€

Antakių mezoterapija

Mikroadatinė antakių augimą skatinanti mezoterapija atliekama su Mesoline HAIR kokteiliu. Šio ypatingo kokteilio sudėtyje esantys vario peptidai ir pačios priemonės savybė skatinti kraujo takumą plauko folikule stabdo antakių slinkimą ir skatina naujų plaukelių formavimąsi.

Antakių injekcijos Trombocitais praturtinta plazma

Trombocitais praturtinta plazma (Platelet Rich Plasma) – yra plazma, kurioje trombocitų koncentracija gerokai didesnė nei esanti kraujyje. Suleidus šią plazmą į antakių sritį – aktyvuojame antakių plaukelių folikulų ląstelių dalijimąsi. Atlikus išsamias studijas prieita išvados, jog norint turėti vešlesnius antakius irr naudojant šią terapiją, pavyksta pasiekti ženklių rezultatų. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų. Injekcijos įsitvirtino kaip vienas iš efektyviausių būdų, norint turėti vešlius antakius.

——-

Jei turite klausimų, skambinkite į mūsų kliniką tel.: +370 683 79877 ir susitarkite dėl privačios gydytojo konsultacijos.

Mūsų komanda

Užsiregistruokite

Susisiekite ir rasime Jums tinkamiausią laiką atlikti procedūrą arba gydytojo konsultaciją

Kontaktai