Manifestas

Didžiausi pokyčiai visada prasideda nuo aiškiai apibrėžtos problemos. Problema, kurią ir jūs, ir mes matome kasdien – nepatogumas dėl slenkančių plaukų. Tai pastebėti galime visur. Eidami gatve. Vakarieniaudami su draugais. Žiūrėdami į veidrodį. Apie plaukų slinkimą vis dar nedrąsu kalbėti garsiai – o mes nusprendėme ne tik kalbėti, bet ir šį iššūkį spręsti. Taip gimė Hair Clinic – pirmoji specializuota plaukų transplantacijos klinika regione.

 • Jokių kompromisų kokybei.

  Kokybė nėra atsitiktinumas. Tai ilgalaikio nuoseklaus darbo rezultatas. Mūsų komandos žmonės įpratę dėti maksimalias pastangas ne todėl, kad kažkas stebi ir vertina, o dėl to, kad apsistoti ties vidutinės kokybės sprendimais tiesiog nėra mūsų DNR.

 • 100 % aiškumas ir atvirumas.

  Nesame iš tų, kurie ieškotų trumpiausių kelių – jie neveda ten, kur norime būti. Kalbame aiškiai ir atvirai – jei matome, kad procedūra nėra būtina, niekada nebandysime jos įsiūlyti. Ar visiškas atvirumas gali sumažinti klientų skaičių? Galbūt. Tačiau kartu jis atveria duris tiems, kuriuos išties norime pasiekti.

 • Autentiška komunikacija su klientu.

  Klientai vertina mus už sąžiningumą. Mes juos – už lojalumą. Esame tikri, kad sąžininga komunikacija yra pats geriausias verslo planas, todėl visada kalbame jums suprantama kalba.

 • Mažiau oficialumo.

  Mums svarbus tikras tarpusavio ryšys, tikri sprendimai ir tikra informacija, kuri visada pasiekiama ranka. Žinome, kad nemėgstate kanceliarijos ir perteklinio oficialumo. Jei tikite, kad gydytojo profesionalumas turėtų supaprastinti kliento gyvenimą, o ne jį komplikuoti – mums pakeliui.

 • Siekiame ne parduoti paslaugą, o įkvėpti jus siekti daugiau.

  Šiandien galite tiesiog gyventi taip, kaip gyvenote vakar. Arba galite nuspręsti siekti daugiau – gyventi be kompromisų ir tapti geriausia savo versija. Mes čia tam, kad jums padėtume.

 • Profesionalumas, derinamas su žmogiškumu.

  Profesionalų komandą pažinsite iš to, kad ji nesistengia nuolat daryti įspūdžio savo titulais. Skambūs titulai ir pasiekimai neturi užgožti žmogiškumo – rūpinamės, kad mūsų specialistų darbai kalbėtų patys už save.

 • Tikslas – ne įtikinti, o išspręsti problemą.

  Savo klinikoje nepraktikuojame įtikinimo meno – mums rūpi ne paveikti jūsų nuomonę, bet išspręsti problemą jums tinkamiausiu būdu. Tą darome remdamiesi geriausiomis praktikomis, kurias šiandien siūlo mokslas.

 • Siekiame išlikti plaukų sveikatos lyderiai savo regione.

  Matydami problemą, su kuria kasdien susiduria daugybė žmonių, nelaukėme, kol kažkas kitas padės ją spręsti – šio darbo ėmėms patys. HAIR CLINIC tapo pirmuoju specializuotu plaukų transplantacijos ir medicinos centru Baltijos šalyse, ir mūsų specialistai kasdien įdeda visas pastangas, kad pateisintų lyderių vardą.

 • Procedūros pabaiga? Mums tai tik pradžia.

  Dėmesys klientui po transplantacijos procedūros yra ne mažiau svarbus nei pati procedūra. Galite būti ramūs, kad niekada neliksite vieni – konsultuojame ir siūlome išskirtinį rūpestį tiek procedūros metu, tiek po jos.