Vytautas Dockus
Medicinos vadovas, klinikos įkūrėjas
Gydytojas Vytautas turi ilgametę patirtį medicinoje ir medicinos versle. Pastaruosius metus gyveno ir dirbo Dubajuje, JAE, kur susipažino su inovatyviausiais plaukų transplantacijos būdais bei suprato, jog Lietuvoje reikia specializuotos klinikos, teikiančios aukščiausios kokybės plaukų medicinos ir plaukų transplantacijos paslaugas.
 • Tadas Raudonis
  Gydytojas dermatologas - trichologas
  Gydytojas Tadas yra Vilniaus Universiteto Biomedicinos mokslų doktorantas. Specializuojasi plaukų medicinoje (trichologijoje) ir estetinėje medicinoje. Plaukų transplantacijos meną ištobulino Dubajuje, JAE.
 • Rasa A. Vankevičiūtė
  Gydytoja dermatologė - trichologė
  Gydytoja Rasa fokusuojasi plaukų slinkimo gydyme ir plaukų transplantacijoje. Didelis žinių bagažas estetinėje medicinoje leidžia pasiekti aukščiausio lygio rezultatus atliekant plaukų transplantaciją. Žinių sėmėsi lyderiaujančioje Artimųjų Rytų plaukų transplantacijos klinikoje Dubajuje, JAE.
 • Karolis Gailius
  Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas
  Gydytojas Karolis yra Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto absolventas. Specializuojasi plaukų transplantacijoje bei estetinėje chirurgijoje. Didelė gydytojo patirtis rekonstrukcinėje mikrochirurgijoje leidžia pasiekti stulbinamus rezultatus plaukų transplantacijoje.
 • Arnas Martinėlis
  Medicinos gydytojas
  Medicinos magistrą baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Specializacijos sritis - plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija. Gydytojas Arnas aktyviai domisi plaukų transplantacija, inovatyviais nuplikimo gydymo būdais, rekonstrukcine mikrochirurgija. Kasmet tobulina žinias tarptautiniuose kongresuose.
 • Kamilė Butkevičiūtė
  Vyresnioji slaugytoja
  Kamilė turi solidžią patirtį vadovaujant plaukų transplantacijos slaugytojų komandai. Taip pat nuolatos gilina akademines žinias ir tobulinasi plaukų transplantacijos moksle.
 • Liana Voitiul
  Transplantacijos technikė
  Liana pasižymi didžiuliu kruopštumu, smulkmeniškumu bei atsakingu požiūriu į darbą. Virš 10 metų dirba įvairiose plaukų tansplantacijos klinikose Vokietijoje, Airijoje, Lietuvoje, todėl turi neįkainojamą tarptautinę patirtį. Dalyvavimas plaukų transplantacijų procedūrose Lianai yra tikras gyvenimo pašaukimas, kuris atsispindi tiek geroje komandos atmosferoje, tiek pacientus džiuginančiuose rezultatuose.
 • Paulina Beinarovičė
  Slaugytoja
  Paulina yra neatsiejama plaukų transplantacijos slaugytojų komandos dalis. Pastoviai gilina savo žinias ir tobulėja plaukų transplantacijos moksle, visados siekia aukščiausių rezultatų.
 • Evelina Kološevskaja
  Slaugytoja
  Evelina yra nepakeičiama slaugytojų komandos dalis. Specializuojasi plaukų transplantacijos procedūrose. Visados besišypsanti ir maloni - padės jaustis gerai tiek ir gydytojams, tiek ir pacientams.
 • Laimonas Apavičius
  Trichopigmentacijos specialistas
  HAIR CLINIC skalpo trichopigmentacijos specialistas Laimonas yra unikalia filosofija ir moksliniu požiūriu į darbą pasižymintis ekspertas. Dirba su vienais seniausių ir kokybiškiausių pasaulyje olandų kompanijos „ECURI“ skalpo trichopigmentacijos pigmentų. Kasmet tobulina teorines bei praktines žinias užsienio skalpo trichopigmentacijos kongresuose. Domisi tiek vyrų, tiek moterų plikimo bei randų maskavimo inovacijomis.
Kontaktai

  Ar toli nuo jūsų esame?
  Kontaktai
  Darbo laikas
  • I - V 9 - 19
  • VI - VII Nedirbame
  Uždaryta
  Ar toli nuo jūsų esame?
  Kontaktai
  • Clinicus Klaipėda, Šaulių g. 25A, Klaipėda
   +370 683 79877 (+WhatsApp)
   info@hairclinic.lt
  Darbo laikas
  • I, III 10 - 18
  • II, IV - VII Nedirbame
  Uždaryta