Vytautas Dockus
Medicinos vadovas, klinikos įkūrėjas
Gydytojas Vytautas turi ilgametę patirtį medicinoje ir medicinos versle. Pastaruosius metus gyveno ir dirbo Dubajuje, JAE, kur susipažino su inovatyviausiais plaukų transplantacijos būdais bei suprato, jog Lietuvoje reikia specializuotos klinikos, teikiančios aukščiausios kokybės plaukų medicinos ir plaukų transplantacijos paslaugas.
 • Tadas Raudonis
  Gydytojas dermatologas - trichologas
  Gydytojas Tadas yra Vilniaus Universiteto Biomedicinos mokslų doktorantas. Specializuojasi plaukų medicinoje (trichologijoje) ir estetinėje medicinoje. Plaukų transplantacijos meną ištobulino Dubajuje, JAE.
 • Rasa A. Vankevičiūtė
  Gydytoja dermatologė - trichologė
  Gydytoja Rasa fokusuojasi plaukų slinkimo gydyme ir plaukų transplantacijoje. Didelis žinių bagažas estetinėje medicinoje leidžia pasiekti aukščiausio lygio rezultatus atliekant plaukų transplantaciją. Žinių sėmėsi lyderiaujančioje Artimųjų Rytų plaukų transplantacijos klinikoje Dubajuje, JAE.
 • Kamilė Butkevičiūtė
  Vyresnioji slaugytoja
  Kamilė turi solidžią patirtį vadovaujant plaukų transplantacijos slaugytojų komandai. Taip pat nuolatos gilina akademines žinias ir tobulinasi plaukų transplantacijos moksle.
 • Paulina Beinarovičė
  Slaugytoja
  Paulina yra neatsiejama plaukų transplantacijos slaugytojų komandos dalis. Pastoviai gilina savo žinias ir tobulėja plaukų transplantacijos moksle, visados siekia aukščiausių rezultatų.
Kontaktai
Kontaktai
Darbo laikas
 • I - V 9 - 19
 • VI - VII Nedirbame