Statistika, kurią verta žinoti kiekvienam plinkančiam - HAIR CLINIC Tinklaraštis

Dirbdami plaukų transplantacijos ir medicinos centre HAIR CLINIC susiduriame su daugybe įvairiausių pacientų ir suprantame, kad visuomenėje yra nusistovėjusių stigmų bei keistų stereotipų apie plikimą. Į mūsų kliniką atvykusius žmones stengiamės supažindinti su kuo daugiau informacijos apie plaukų transplantaciją ir mediciną. Svarbu labai gerai informuoti pacientą, nes tik tada plaukų gydymas ir, prireikus, transplantacijos procedūra, atneša geriausius įmanomus rezultatus bei paciento pasitenkinimą. Būtent todėl ir norime pasidalinti mūsų įžvalgomis ir oficialia statistika apie vyrų plaukų slinkimą.

Dažniausia vyrų plikimo priežastis – androgenetinė alopecija

Androgenetinė alopecija, arba kitaip, hormonų ir genetikos sąlygotas plikimas, yra dažniausiai pasitaikanti plaukų slinkimo priežastis tarp vyrų. Skaičiuojama, kad apie 95% visų plaukų slinkimo atvejų vyrų tarpe sudaro būtent ši alopecijos forma. Pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose yra numanoma, kad nuo to kenčia mažiausiai 35 milijonai vyrų.

Didžioji dalis vyrų bus pradėję bent kažkiek plikti įpusėję ketvirtą dešimtį

Tyrimai sako, kad 25% vyrų, sulaukusių 21 m. amžiaus susiduria su didesniu ar mažesniu plaukų slinkimu. Tas skaičius išauga iki 66% kai vyrai pasiekia 35 m. amžių ir 85% pasiekus 50 m.

Kitas įdomus skaičius sako, jog vyrui reikia prarasti apie 50% savo plaukų tankumo, kad plikimas būtų matomas kitiems. Tai reikia turėti galvoje mąstant apie plaukų atkūrimą, gydymą ir transplantaciją. Pastebėjus, kad plaukai retėja nereikia pulti panikuoti. HAIR CLINIC mes taip pat pirmiausia įvertiname paciento plaukų būklę ir tada parenkame tinkamiausią gydymą. Dažnai pasitaiko, kad galime sustabdyti plaukų slinkimą ir padidinti tankį konservatyviomis gydymo priemonėmis, netaikant transplantacijos.

Vyrai tiki nebūtais dalykais

Tarp vyrų gajus mitas, kad polinkis į plikimą yra genetiškai perduodamas iš mamos senelio. JAV atlikti tyrimai rodo, kad tuo tiki apie 40% procentų vyrų. Iš tiesų, genetika žymiai labiau komplikuota. Yra labai daug kintamųjų faktorių, kurie lemia genetinį polinkį į vienus, ar kitus dalykus. Trumpai tariant, jei bent kažkuris iš Jūsų tėvų, ar senelių turėjo polinkį plikti, didelis šansas, kad jį turėsite ir Jūs.

Daug vyrų ir moterų svarsto apie plaukų atkūrimą

Jei mąstote apie plaukų atkūrimą konservatyviomis priemonėmis ar plaukų transplantaciją, žinokite, kad esate tikrai ne vienas. HAIR CLINIC ne visada spėja priimti visus norinčius pasikonsultuoti dėl gydymo, o štai Tarptautinė Plaukų Atkūrimo Operacijos Draugija teigia, kad beveik milijonas vyrų ir moterų visame pasaulyje naudojosi tokiomis paslaugomis dar 2008 m. Galime tik spėti keliais kartais tas skaičius yra išaugęs dabar. 

Nė vienas žmogus neturėtų gėdytis plaukų transplantacijos ir būti stigmatizuojamas dėl to, kad nori jaustis ir atrodyti geriau. Juolab dabar, kai transplantacijos operacijų rezultatai yra nepaprasti, o konservatyvesnės gydymo priemonės taip pat rodo esančios veiksmingos.

Pasverkite savo pasirinkimus

Atvykus konsultacijai į HAIR CLINIC mes būtinai Jus supažindinsime su visais pliusais ir minusais, kurie gali būti susiję su plaukų transplantavimu ir jų gydymu konservatyvesniais metodais, ar injekcijomiss. Atsakysime į visus Jums kylančius papildomus klausimus, kad galėtume rasti sprendimą, kuris yra tinkamiausias būtent Jums.

Užsirašyti konsultacijai galite jau dabar. HAIR CLINIC Jūsų laukia patyrę aukštos klasės specialistai ir aptarnavimas, kuris leis Jums jaustis puikiai ir patogiai.