Gyd. Vytautas Dockus atsako į klausimus apie plaukų transplantaciją - HAIR CLINIC Tinklaraštis

Kiek plaukų reikia padengti nuplikusią galvos zoną?

Į šį klausimą atsakyti galima tik įvertinus paciento galvos odą, arba bent jau pamačius paciento galvos nuotraukas.
Reikalingų persodinti plaukų skaičius priklauso nuo nuplikimo laipsnio ir plaukų struktūros bei būklės. Natūralu, jog pacientams, kurie yra stipriai nuplikę, reikia daugiau plaukų. Taip pat, kad padengti tą patį plotą pacientams, turintiems plonus, šviesius plaukus, jų reikia persodinti daugiau nei pacientams, turintiems tamsius, storus plaukus.
Reikalingų persodinti plaukų skaičius taip pat priklauso ir nuo to, kokios plaukų linijos pacientas pageidauja, plaukų tankumo bei kitų faktorių. Visuomet kviečiame pirmai nemokamai konsultacijai su gydytoju, kad visi šie kriterijai būtų įvertini bei priimtas teisingas sprendimas.

Ar plaukų transplantacijos rezultatas atrodo natūraliai?

HAIR CLINIC dirbantys gydytojai specialistai vadovaujasi naujausiomis pasaulinėmis gairėmis bei laikosi griežto plaukų persodinimo procedūros protokolo, kurio išmoko tobulindamiesi Jungtiniuose Arabų Emyratuose.
Mūsų klinikos giliu įsitikinimu, gera plaukų transplantacija yra ta, kurios kiti žmonės nepastebi. Todėl HAIR CLINIC specialistai didelį dėmesį skiria tam, kad plaukai būtų implantuoti maksimaliai anatomiškai panašiu tankiu bei kampu.
Plaukų persodinimo procedūra reikalauja profesonialių gydytojo įgudžių bei itin gero estetikos suvokimo, todėl didžiuojamės galėdami tai pasiūlyti. Galime užtikrinti, kad plaukai po procedūros atrodys itin natūraliai.

Kaip vyksta plaukų transplantacijos procedūra?

Plaukų transplantacijos pocedūra vyksta keliais etapais. Visų pirma pacientas yra konsultuojamas gydytojo dermatologo – trichologo arba plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo. Konsultacijos metu yra įvertinama galvos odos bei plaukų būklė, nustatoma, ar nėra kontraindikacijų procedūrai, paimami kraujo tyrimai, pacientas informuojamas apie procedūros eigą bei poprocedūrinę priežiūrą.
Procedūros dieną nupaišomas plaukų linijos dizainas, atliekama vietinė nejautra. Tuomet vyksta mikro skylučių darymo, į kurias bus implantuojami plaukai, etapas. Po jo seka donorinių plaukų folikulų paėmimo etapas bei plaukų folikulų implantacija.

Ar plaukų transplantacijos procedūra yra skausminga?

Procedūra nėra skausminga. Nemalonus įgėlimo pojūtis gali būti tik tuomet, kuomet yra suleidžiami nuskausminamieji vaistai.

Kada aš galėsiu grįžti į darbus?

Visi pacientai jau tą pačią dieną po procedūros būna darbingi, tad į darbus grįžti galima jau kitą dieną. Be abejo, iš estetinės pusės, po procedūros tose galvos vietose, kur buvo implantuoti plaukai, būna paraudimas bei maži šašeliai, tačiau tai išnyksta kelių parų bėgyje.


Jeigu turite daugiau klausimų – susisiekite su HAIR CLINIC ir mes mielai Jums atsakysime į visus iškilusius klausimus.

www.hairclinic.lt
+370 683 79877
info@hairclinic.lt
Arba parašykite mums į Facebook