Pirmasis Lietuvoje plaukų transplantacijos ir medicinos centras

HAIR CLINIC yra pirmasis Lietuvoje specializuotas plaukų transplantacijos ir medicinos centras. Mūsų komanda yra savo srities specialistai, pasiryžę pagelbėti vyrams ir moterims, susidūrusiems su plaukų sveikatos problemomis.

KOKYBĖ IR ATSAKOMYBĖ

Mūsų pagrindinis tikslas yra suteikti aukščiausios kokybės paslaugas visiems, kas susidūrė su plaukų sveikatos problemomis. Suprantame, kad pacientai yra svarbiausia mūsų klinikos ašis, tad skiriame jiems didžiausią įmanomą dėmesį bei taikome aukščiausius standartus mūsų teikiamoms paslaugoms, servisui ir įrangai. Po mūsų atliktų procedūrų palaikysime ryšį ir pastoviai konsultuosime bei stebėsime savo atlikto darbo rezultatus.

  • 1/1

Privatumas

Suprantame, kad mūsų pacientams gali iškilti poreikis viską atlikti diskretiškai ir tą norą gerbiame. Suteikiame galimybę atvykti į kliniką be jokių pašalinių žvilgsnių, atsakingai saugome pacientų duomenis ir laikomės visų privatumo ir duomenų saugumo standartų.

Atmosfera

Mūsų klinikos pranašumas – gera darbinė atmosfera, kuri persiteikia ir patiems pacientams. Patyrusi ir entuziastinga komanda palaikys šiltą kontaktą prieš, per ir po procedūros. Taip pat suteikiame visas įmanomas pramogas mūsų procedūros metu, kad pati procedūra neprailgtų ir būtų smagus gyvenimo įvykis.

1654

Laimingi pacientai

3200

Valandų, praleistų transplantuojant

2758

Atliktos PRP procedūros plaukams

6

Medikų komanda

Apie mus žiniasklaidoje
Mūsų komanda
HAIR CLINIC plaukų persodinimo procedūrą atlieka gydytojai dermatologai - trichologai. Klinikoje dirbantys medikai - apmokyti ir sertifikuoti garsiausių plaukų transplantacijos specialistų Graikijoje bei Dubajuje.

Galime jums padėti

Susisiekite