Plaukų slinkimo gydymas

HAIR CLINIC

Pirmasis Lietuvoje plaukų medicinos centras, įsikūręs gamtos prieglobstyje ant Neries kranto, Lazdynėlių mikrorajone, Vilniuje. Mūsų klinikoje jausitės saugiai, galėsite atvykti diskretiškai be jokių pašalinių žvilgsnių, viduje rasite aukščiausius standartus atitinkančią įrangą ir patyrusius specialistus. Užsirašykite į konsultaciją, kurios metu sužinosite — plaukų persodinimas ar kompleksinis gydymas jums padėtų susigrąžinti plaukus.

Ar toli nuo jūsų esame?
 • 1/1
Apie mus žiniasklaidoje

KONSULTACIJA

Užsiregistruokite konsultacijai ir mūsų gydytojai įvertins galimybes atlikti sėkmingą plaukų transplantaciją. Plaukų persodinimas nėra vienintelis kelias susigrąžinti plaukus, konsultacijos metu jums gali būti paskirtas ir kompleksinis gydymas.

Konsultacija

Plaukų transplantacija

Kaina nuo 2000€ (išsimokėtinai su 0% pabrangimu)

Plaukų transplantacijos procedūra FUE metodu, plaukai persodinami po vieną folikulą arba nedidelėmis grupėmis iš donorinės zonos (dažniausiai pakaušio) į nuplikusią zoną. Procedūra nepalieka randų, yra beskausmė. Plaukų persodinimas FUE metodu šiuo metu yra moderniausias pasaulyje, neturintis alternatyvų, kurios suteiktų tokius pačius rezultatus.

Paciento kraujo komponentų injekcijos

Kaina nuo €211.50

Paciento kraujo komponentu injekcijos – yra plazma, kurioje trombocitų koncentracija gerokai didesnė nei esanti kraujyje. Suleidus šią plazmą į galvos odą – aktyvuojame plauko folikulų ląstelių dalijimąsi.
Atlikus išsamias studijas prieita išvados, jog plaukų slinkimo gydymui naudojant šią terapiją, pavyksta pasiekti ženklių rezultatų. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų. Injekcijos įsitvirtino kaip viena iš efektyviausių procedūrų nuo plaukų slinkimo ar retėjimo.

Konsultacija dėl plaukų transplantacijos

Kviečiame iš anksto užsirašyti konsultacijai pas vieną iš mūsų gydytojų specialistų dėl galimybės Jums atlikti plaukų transplantacijos procedūrą.

Trichopigmentacija

Nuo 299€

Skalpo trichopigmentacija – tai speciali procedūra, kuri sukuria trumpų plaukų imitaciją, todėl panaikinamas estetinis nuplikimo diskomfortas.

Mūsų komanda
HAIR CLINIC plaukų persodinimo procedūrą atlieka gydytojai dermatologai - trichologai. Klinikoje dirbantys medikai - apmokyti ir sertifikuoti garsiausių plaukų transplantacijos specialistų Graikijoje bei Dubajuje.
Kontaktai

  Ar toli nuo jūsų esame?
  Kontaktai
  Darbo laikas
  • I - IV 9 - 19
  • V 9 - 17
  • VI - VII Nedirbame
  Ar toli nuo jūsų esame?
  Kontaktai
  • Julijanavos g. 1E, Kaunas 46350, InMedica Aleksotas
   +370 5 219 9948
   info@hairclinic.lt
  Darbo laikas
  • I - II Nedirbame
  • III 15 - 19
  • IV - VII Nedirbame
  Ar toli nuo jūsų esame?
  Kontaktai
  • Clinicus Klaipėda, Šaulių g. 25A, Klaipėda
   +370 5 219 9948
   info@hairclinic.lt
  Darbo laikas
  • I 9 - 18
  • II - VII Nedirbame